Будь-яка Логістика

Ми знаємо все про логістику і можемо надати найширший спектр послуг для вашого бізнесу в Україні та за її межами.

Про компанію

Про компанію

PGK Groupe спеціалізується на транспортній логістиці і надає компаніями групи— Кур'єр, Postman, Перша Вантажна, PRF, Точка, Nоги Rуки Gолова — повний комплекс транспортно-логістичних послуг.

Пропонуючи широкий список логістичних послуг в Україні а також за її межами ми, перш за все, цінуємо інтереси Клієнта і день у день доводимо це своєю роботою. Вибираючи будь-який тип послуг - від доставки ділової кореспонденції до full-track-перевезень по світу - ви можете бути не тільки спокійні за своєчасність і якість доставки, але також і впевнені в тому, що саме для Вас наші менеджери підберуть максимально вигідний і оптимальний варіант вирішення Ваших логістичних завдань.

PGK Groupe перша і єдина компанія в Україні, яка спеціалізується по потребам кінцевого клієнта. Ми розуміємо чим В2В доставка відрізняється від В2С і будуємо наші бізнес-процеси у відповідності з цим розумінням.

Переваги групи:

 • Високі, єдині стандарти роботи для всіх компаній Групи.
 • Спеціалізація кожної компанії дозволяє постійно вдосконалювати профільні компетенції.
 • Можливість вирішувати клієнтські логістичні завдання будь-якої складності.
 • Клієнт отримує очікуваний рівень сервісу в кожній з компаній Групи.

Прийнявши рішення про співпрацю з PGK Groupe ви отримаєте надійного партнера та впевненість у реалізації будь-яких Ваших проектів!

Перша Вантажна →

Перша Вантажна

«Перша Вантажна» — перший оператор вантажний логістики в Україні, готовий брати на себе повну відповідальність і будь-які складнощі пов'язані з доставкою вантажів, надаючи при цьому повний звіт замовнику про місцеположення його вантажу і дозволяючи контролювати процес доставки на всіх етапах. Ми в змозі виконати будь-які задачі: негабарит, комбіновані вантажоперевезення, а також міжнародні та термінові вантажоперевезення з митним декларуванням.

strong>Спеціалізація: Full-Truck-перевезення великогабаритних вантажів
strong>Галузі та ринки: B2B доставки для ключових галузей (виробники, дистриб'ютори, оптові компанії, торгові мережі)
Географія: світ і Україна
Головні принципи: контроль на всіх етапах і економія коштів замовника!

Сайт: www.pgk.kiev.ua

Кур'єр →

Компанія «Кур'єр»

Компанія «Кур'єр» — надійний оператор експрес-доставки В2В вантажів, здійснює всі види автомобільних перевезень за програмами: «склад-склад», «двері-двері», «склад-двері», «двері-склад» для підприємств В2В сфери по всій території України (в / з 100 міст) будь-яких видів, у тому числі і збірних вантажів.

За вісім років своєї діяльності компанія довела, що завжди діє виключно в інтересах своїх Клієнтів, серед яких такі компанії як «Папірус», «Альцест», «Тека Україна», «Бюро Вин», «Супермаш», «Будинок Іграшок», «Інтерхім» та багато інших.

Спеціалізація: оператор експрес-доставки В2В вантажів, що працює з 2004 року по всій території України.
Галузі та ринки: B2С доставки для споживачів E-commerce, MLM і каталожних компаній.
Географія: Україна.
Головні принципи: Клієнт перш за все!

Сайт: www.kurier.company

Postman →

Компания «Postman»

Компанія «Postman» — кур'єрська служба, що надає послугу адресної доставки замовлень для клієнтів е-соmmеrcе і дистанційної торгівлі по містах України. Постійний контроль якості послуг, відповідальність і надійність, а також індивідуальний підхід і розуміння кожного клієнта, - дозволяють Postman'у називатися самою мобільною службою доставки України.

З 2008 року компанія займається тільки і виключно b2c доставкою. Ми знаємо як непросто створити власну якісну службу і тому намагаємося надавати наші послуги так, щоб забезпечити нашим клієнтам повторні покупки їх споживачів.

Спеціалізація: адресна доставка в найкоротші терміни по всій території України
Галузі та ринки: B2С доставки для споживачів E-commerce, MLM і каталожних компаній/br> Географія: Україна
Девіз: Одна нога - тут, інша - там! Ми - не поспішаємо, ми - встигаємо!
Ключові клієнти: Rozetka.ua, Amway, Oriflame, ModnaKasta, leBoutique, ТелеМедіа

Сайт: www.postmanua.company

Postman EU →

Компания «Postman»

Компанія «Postman» — кур'єрська служба, що надає послугу адресної доставки замовлень для клієнтів е-соmmеrcе і дистанційної торгівлі по містах України. Постійний контроль якості послуг, відповідальність і надійність, а також індивідуальний підхід і розуміння кожного клієнта, - дозволяють Postman'у називатися самою мобільною службою доставки України.

З 2008 року компанія займається тільки і виключно b2c доставкою. Ми знаємо як непросто створити власну якісну службу і тому намагаємося надавати наші послуги так, щоб забезпечити нашим клієнтам повторні покупки їх споживачів.

Спеціалізація: адресна доставка в найкоротші терміни по всій території України
Галузі та ринки: B2С доставки для споживачів E-commerce, MLM і каталожних компаній/br> Географія: Україна
Девіз: Одна нога - тут, інша - там! Ми - не поспішаємо, ми - встигаємо!
Ключові клієнти: Rozetka.ua, Amway, Oriflame, ModnaKasta, leBoutique, ТелеМедіа

Сайт: www.postman.eu

PRF →

Кур'єрська служба «PRF»

Кур'єрська служба «PRF» — піша кур'єрська доставка ділової кореспонденції та дрібних відправлень, що працює на ринку України з 1998 року, що доводить стабільність і успішність компанії вже впродовж 14 років.

Використання тільки піших кур'єрів дає вагомі переваги при доставці в сучасних містах з насиченим вантажопотоком.

Галузі та ринки: В2B і В2С доставки для фінансових установ, інтернет-магазинів з дрібним (до 2 кг) товаром, телекомунікаційні компанії, турагентства, мережі супермаркетів, дистриб'юторські і виробничі компанії з розвиненою філіальною і клієнтської мережею, рекламні агентства, видавництва, поліграфічні компанії.

Географія Україна і світ (через агентську мережу - за станом на кінець 2011 р. кількість міст доставки становило 622).

Точка →

Cервісний центр «ТОЧКА»

«ТОЧКА» — мережа сервісних центрів для клієнтів дистанційної та е-соmmеrcе торгівлі по всій Україні, створена з метою надання комфортних умов для отримання замовлень з інтернет-магазинів і каталогів, а також забезпечення високого рівня обслуговування і великого вибору додаткових сервісів для кінцевих одержувачів.

Можливість перевірити, приміряти, оплатити, при необхідності повернути товар в комфортних умовах і за допомогою кваліфікованого персоналу виділяють Точки серед класичних доставок товарів до дверей або на склад.

Сайт: www.tochka365.com.ua

Nоги Rуки Gолова →

NRG

Почавши свою діяльність під брендом В2С і зарекомендовав себе серед українських клієнтів як надійний підрядчик, компанія провела ребрендінг, змінивши назву і логотип. Незмінним залишився принцип роботи – надати клієнтові максимально повний комплекс маркетингових, складських, логістичних послуг для e-commerce бізнесу.

Комплекс наших послуг включає в себе як процеси, пов'язані з переміщенням товарів від постачальника до кінцевого клієнта: імпорт, прийом товару на склад, відповідальне зберігання, обробку замовлення, комплектацію товарів в замовлення, контроль доставки, прийом платежів і робота з поверненнями. Так і процеси по забезпеченню маркетингової підтримки та організації онлайн продажів: розробка концепції, неймінга, айдентики, створення та підтримка інтернет-магазинів.

Сайт: http://nogirukigolova.com.ua

Інвесторам →

Інвесторам

Сьогодні інвесторам не доводиться скаржитися на відсутність вибору об'єктів для інвестування! Але при цьому знайти проекти, які реально окупаються, проекти з мінімальними ризиками - не найпростіше завдання ...

PGK Groupe - молода і прогресивна Група компаній, яка надає повний спектр логістичних послуг з 2004 року. Успішний досвід роботи на ринку України, велика мережа офісів і складів по всій території країни, спектр послуг, якій постійно збільшується і великий список клієнтів, дозволяють нам з упевненістю стверджувати, що розглянувши нашу пропозицію Ви приймете рішення на користь співпраці з PGK Groupe. Ми пропонуємо спільий пайовий розвиток і просування проектів у сегментах b2b, b2c і e-commerce.

Ми дбаємо про навколишнє середовище →

Green PGK

GREEN PGK

Ми впевнені, що турбота про екологічну безпеку є основоположною для логістичного бізнесу. Ми усвідомлюємо недружність нашого бізнесу до питань екології, і намагаємося дбати про навколишнє середовище за рахунок:

 • Cкорочення викиду забруднюючих речовин завдяки оптимізації маршрутів перевезень
 • Cкорочення споживання енергії
 • Cкорочення відходів
 • Раціонального використання всіх ресурсів в будь-якому процесі діяльності компанії
Прес-центр →

Прес-центр

 • Майбутнє ринку поштового логістики

  17 июня 2014 в пресс-центре УНИАН состоялась пресс-конференция, посвященная результатам независимого исследования рынка почтовой логистики в Украине, проведённого Украинской ассоциацией директ маркетинга (УАДМ) совместно с исследовательским холдингом Factum Group.

  Детальнiше
 • LogistFEST 2014 відбувся!

  6 червня 2014 пройшов другий LogistFEST. Знайти час і, головне, емоційні сили, на участь у заході в сьогоднішній непростий час, було складно всім. Але на думку партнерів, спікерів та учасників, це було того варте!

  Детальнiше
 • PGK Groupе про нові способи залучення клієнтів для мультиканального рітейлу

  Використовувати в сучасних умовах один канал продажів, це все одно, що плити з одним веслом. Рух ніби і є, але назвати його швидким ніяк не можна. Та й конкуренти з двома і більше веслами йдуть далеко вперед. Тому курс на мультиканальність якщо ще кимось і не взятий, то в планах вже є напевно! Про особливості та переваги мультиканального рітейлу розповідає Віталій Яницький, генеральний директор PGK Groupе.

  Детальнiше

 • Компанія POSTMAN увійшла до п'ятірки лідерів поштових
  компаній України за темпами зростання

  Підбито підсумки незалежного дослідження ринку поштової логістики України за 2012-2013 рр., проведеного Українською Асоціацією Директ Маркетингу спільно з дослідницьким холдингом Factum Group. Згідно з отриманими даними, компанія POSTMAN впевнене росте і розвивається.

  Детальнiше

 • Мобілізація логістичних фронтів на LogistFESTe

  6 червня 2014 пройде другий LogistFEST. І вдруге, компанія КУР'ЄР прийняла рішення про підтримку даного заходу, розуміючи необхідність спілкування з колегами та партнерами саме зараз, у непрості для всіх часи.

  Детальнiше
 • Оголошено переможців конкурсу «POSTMAN здійснює мрії»

  6 травня було обрано переможців конкурсу «POSTMAN здійснює мрії» , який компанія провела спільно з інтернет -магазином модного одягу , взуття та аксесуарів www.shopart.ua і порталом про моду, красу, модні бренди та магазини www.kuruza.ua.

  Конкурс пройшов активно, адже на кону було 3 сертифіката на 1500,00 грн. на здійснення покупки в магазині www.shopart.ua. «Вибір саме цього магазину в якості партнера конкурсу був продиктований кількома чинниками. По-перше , це наш давній клієнт і нам близький його підхід до покупців. По-друге - політика формування асортименту магазину гарантує наявність найактуальніших моделей сезону. І по-третє - асортимент настільки широкий, що наявність «мрії» кожного - це безперечний факт!», - Коментує Євген Глазов, директор POSTMAN.

  Статистика конкурсу:

  • 500 перепощувань
  • 415 вподобань
  • 330 коментаря

  Подробиці конкурсного процесу - на сторінці www.kuruza.ua за посиланням.

  Переможців були визначено 2 -ма способами - 1 - е місце дісталося автору самого цікавого коментаря (це Олеся Обухівська ), а 2 і 3- е місця обрані за допомогою Random (це Олександр Кузуб та Ірина Коник).

  Ми щиро вітаємо переможців і бажаємо усім нашим одержувачам виконання всіх їхніх мрій!


 • Підсумки Ukrainian E - commerce Awards 2014

  24 квітня в Києві було підбито підсумки Ukrainian E - commerce Awards , національної премії галузі електронної торгівлі . Компанія POSTMAN виступила партнером всій Премії і окремо номінації «Відкриття Року».

  Переможці визначалися в шести номінаціях, що характеризують найважливіші для сьогоднішнього українського e - commerce тренди:

  • Відкриття року - магазин Lamoda.ua
  • Прорив року - сайт безкоштовних приватних оголошень Slando.ua
  • Прайс -агрегатор року - Hotline.ua
  • Проекту Rozetka.ua дісталися відразу дві нагороди: за перемогу в номінації «Краще мобільний додаток» і за більшість народних голосів у номінації «Вибір споживачів»
  • Омні - рітейл року - Comfy.ua

  «Остання миля» з операційної функції стає маркетингової . Тут найвища конверсія . Тим важливіше і цінніше для нас компанії , які розуміють під маркетингом не тільки кількість посилань в google , але й відповідні операційні процеси . Ми раді підтримувати ініціативи, що розвивають ринок і виділяють компанії, що діють та думають саме так » - стверджує Євген Глазов , директор POSTMAN.


 • POSTMAN здійснює мрії

  Весна - це час оновлення всього і всіх . Компанія POSTMAN вирішила допомогти своїм одержувачам і здійснити їхні мрії на оновлення гардероба.

  Спільно з інтернет -магазином модного одягу , взуття та аксесуарів www.shopart.ua и порталом о моде, красоте, знаменитостях, модных брендах и магазинах www.kuruza.ua мы запустили конкурс для наших получателей. Условия конкурса очень просты – необходимо на сайте интернет-магазина выбрать свою мечту, разместить ссылку на неё на странице портала в соц.сетях c аргументацией выбора, пожелать себе удачи и … дождаться конца месяца, когда будут объявлены победители!

  Всього буде обрано 3 переможця , які отримають сертифікати на 1500,00 грн. на покупку в магазиніwww.shopart.ua. Важливо підкреслити , що не всі вирішить сліпий випадок. 1 - е місце дістанеться автору самого цікавого коментаря, а 2 і 3-е місця будуть визначені за допомогою Random.

  Взяти участь у конкурсі можна на сторінці KURUZA і нехай здійснюються всі ваші мрії!

 • IForum про логістику

  24 квітня в Києві пройшов IForum, найбільший захід IT сфери, включаючи e - commerce.

  Специфіка українського e - commerce ринку - в нього в більшості випадків приходять з інтернету , а не з рітейлу. Бажання створити інтернет -магазин «зріє» частіше в умах інтернетчиків, ніж традиційних продажников. І як результат , - багато магазинів не завжди переживають зіткнення з реальними офф- лайн питаннями. І логістика часто і стає такою перепоною.

  Зарадити цьому постарався своєю доповіддю Євген Павленко, комерційний директор, PGK Groupe. У доповіді «Логістика для не-логістів » він показав рух товару від замовлення на сайті до рук споживача і розповів про нюанси цього шляху.

  Повна презентація доповіді доступна за посиланням.

  Євген Глазов, директор POSTMAN, продовжив цю тему, розповівши про можливості аутсорсингу логістичних завдань, що дозволить інтернет- магазину:

  • мати фіксовані логістичні витрати на 1 товарну одиницю
  • нести ці витрати тільки в момент виникнення доходу (продажу)
  • повністю відмовитися від постійних витрат на логістику

  Детальніше - у повній презентації доповід за посиланням.

  Все про IForum – на сайті заходу.

 • Підтримка Ukrainian E-commerce Awards

  Компанія POSTMAN виступить Партнером Ukrainian E-commerce Awards, національної премії галузі електронної торгівлі, яка оголосить переможців 24 квітня 2014. Метою заходу є виявлення кращих на ринку і формування професійної e-commerce спільноти в Україні.

  Ринок e-commerce - розвивається постійно і інтенсивно. І Премія, що відзначає найкращих у своєму розвитку, звичайно ж, змінюється і сама! Що ж нового в цьому році?

  • вибір буде здійснюватися в 6 номінаціях: Вибір Споживачів; Мобільне e-commerce рішення року; Прорив року; Омні-рітейлер року; Прайс-агрегатор року; Відкриття року
  • переможець у кожній номінації вибирається за сумою середньозважених оцінок Жюрі, Споживачів та аудитора Trustedshops
  • буде проведено всеукраїнське народне голосування і це буде наймасовіше голосування за дійсно народний магазин
  • переможець номінації Відкриття Року отримає грант на розвиток від Інвестиційного фонду

  Важливо, що за наявності нововведень, незмінними залишаються ключові цілі заходу - створення платформи і сприятливих умов для розвитку української електронної комерції.

  ««Якщо минулого року ми радили брати участь у даному заході, то в цьому - настійно рекомендуємо. Звісно, ніхто не відміняв свій шлях, але, з іншого боку - знання кращих практик ще нікому не заважало рухатися вперед. Ходімо разом!» - призывает закликає Євген Глазов, директор POSTMAN.

  Детальніше про захід - на сайті Премії http://2014.e-awards.com.ua

 • POSTMAN: розширення географії

  Початок квітня ознаменував новий етап у розвитку компанії POSTMAN. Тепер адресна доставка (з рук в руки) товарів з будь-якого інтернет-магазину країни можлива в більше ніж 23 000 населених пунктів України.

  Електронна комерція, незважаючи на ключову роль «електронності» залишається комерцією, тобто передбачає контакт продавця і покупця. У офф-лайні цей контакт забезпечується кур'єром, що представляє свою або аутсорсингову службу доставки. І при всій простоті його завдання (передати товар), часто саме кур'єр стає для кінцевого споживача «втіленням» всього інтернет-магазину.

  «Забезпечення своєчасної доставки товарів ввічливим і грамотним кур'єром - це результат правильно вибудуваної і налагодженої системи. Складнощі виникають у масштабування цього результату, що вимагає значних часових, фінансових і людських зусиль. І сьогодні ми створили таку логістичну інфраструктуру, яка дозволяє забезпечити якісну послугу адресної доставки в більш ніж 23 000 населених пункти України »- розповідає Євген Глазов, директор POSTMAN.

  Переконатися, що потрібні Вам населені пункти знаходяться в зоні обслуговування компанії можна на сайті. При виборі потрібного міста Ви також зможете побачити дні тижня, в які здійснюється доставка в даний регіон, що дозволить побудувати правильну комунікацію зі споживачами та спланувати роботу внутрішньої логістики.

  «Ми впевнені, що розширення географії послуг POSTMAN дозволить нашим клієнтам знайти нових покупців. А жителям України, незалежно від місця проживання, ближче дізнатися про всі переваги покупок в інтернет-магазинах» - стверджує Євген Глазов.

 • Рекомендації POSTMAN щодо підготовки до пікових періодів

  27 березня в Києві пройшла конференція «Інтернет-магазини: стратегії зростання», організатором якої виступила компанія 1С: Бітрікс. Метою заходу було на реальних прикладах показати як розвивати e-commerce проекти. Євген Глазов, директор POSTMAN, розповів, як підготуватися до пікових періодів, щоб не псувати свята ні собі, ні, головне, своїм покупцям...

  Детальніше

 • Український E-commerce – даєш розвиток!

  Перша виставка інтернет-магазинів E-commerce EXPO, що відбулася 31 жовтня 2013 року в Києві, показала що життя в електронній комерції є не лише в інтернеті! Це жива, активна галузь, що викликає інтерес у покупців, заставляє підрядників оперативно розвивати свої сервіси, зацікавлює молодих підприємців своїми можливостями. Це підтвердила активність 3500 відвідувачів виставки, які протягом дня спілкувалися, знайомилися з новинками, тестували нові сервіси, знайомилися один з одним і просто весело проводили час!

  «Ми ради, що проект, якому ми надали підтримку, виявився настільки успішним», коментує Віталій Яницький, директор PGK Groupe – «Захід виявився корисним з усіх точок зору – і для підтримки контакту з існуючими клієнтами, і для спілкування з потенційними і, в цілому – дуже важливо мати можливість і майданчик, щоб вирватися з щоденної рутини і поспілкуватися з колегами по ринку!»

  Детальний фотозвіт про захід: e-expo.com.ua/fotootcheti

 • Ключова e-commerce зустріч

  31 жовтня в Києві на НСК «Олімпійський» відбудеться безпрецедентний захід – виставка E-commerce EXPO, на якій on-line торговці «вийдуть» з інтернету для безпосереднього спілкування і зі своїми споживачами і з підрядниками по організації ефективної роботи інтернет-магазину.

  Віталій Яницький, директор PGK Groupe так коментує рішення компанії про підтримку заходу: «Електронна комерція цікава для нас рівнем і різноманітністю логістичних завдань. І, звичайно ж, тією кількістю професійних викликів, які вона ставить перед нами! Зараз не лише в Україні, але і у всьому світі – це галузь з самим високим рівнем росту. Ми, як партнер заходу, запрошуємо всіх, хто має відношення до e-commerce, взяти участь у виставці, дізнатися що відбувається в галузі і, головне, що відбуватиметься завтра. До зустрічі на E-commerce Expo!»

  Детальніше про захід: http://ain.ua/2013/10/17/498473

 • Новий час – нові інструменти управління персоналом

  23 – 24 жовтня у Києві пройде Human Capital Forum 2013, відомий як якісний майданчик для зустрічі професіоналів у сфері управління людськими ресурсами з усієї країни. В рамках форуму Журнал «Дистрибуція і Логістика» та PGK Groupe представляють секцію «Новий час – Нові інструменти».

  Детальніше – на сайті форуму http://www.hcf.kiev.ua

  POSTMAN впроваджує оцінку якості доставки

  Компанія POSTMAN з початку вересня впровадила систему оцінки якості доставки.

  Принцип роботи системи оцінки доставки – максимально простий. Кожен споживач, що користується послугами компанії, тобто одержує товари інтернет-магазинів через кур'єрів POSTMANa, заходить на сайт компанії в розділ «Статус замовлення». Саме тут, ввівши номер свого замовлення, можна отримати інформацію про його знаходження в режимі реального часу. У цьому ж розділі, Ви зможете оцінити якість доставки по 5-ти бальній шкалі і залишити свій коментар... детальніше

 • Підтримка IT-OpenAir

  24—26 серпня в Києві вперше пройде новий для України захід — воркшоп IT-OPENAIR. Представники чотирьох ключових напрямів сучасних фахівців: маркетологи, підприємці, юзабіліті - фахівці і розробники зберуться разом, щоб попрацювати над реальними проектами і обмінятися досвідом. Такий формат дозволить учасникам в найкоротші терміни навчитися командній проектній роботі, краще зрозуміти ролі кожного фахівця в проекті, і протестувати свої навики на реальних прикладах.

  PGK Groupe надає підтримку даному заходу і директор компанії, Віталій Яницький, який виступить експертом з оцінки дій команд, так коментує ситуацію: «Рад що в Україні все більше проводитися заходів не у форматі «розмовляючих голів», а навчаючих на практиці новим і корисним навикам. Саме формат вплинув на наше рішення підтримати даний захід. Не секрет, що деякі розробки страждають своєю віддаленістю від реальності і непридатністю в реальному житті. Будемо навчатися уникати цього!»

  Детальніше про захід на www.itopenair.com.ua

 • Про нас вустами наших клієнтів

  26 липня на порталі www.liga.net відбулася інтернет- конференція Владислава Чечоткіна, засновника Rozetka.ua. Поставлені питання стосувалися історії виникнення, планів розвитку компанії, її взаємин з державою, політики взаємодії з постачальниками і клієнтами. Виникло питання і про доставку, і зокрема про доставку в регіони, на що пан Чечеткин відповів: «На сьогоднішній день є декілька партнерів, які забезпечують доставку товарів і в регіони і по Києву у тому числі. Це перш за все, POSTMAN. Компанія, яка зростала разом з нами і на сьогоднішній день, – є нашим основним партнером, за що спасибі йому велике!

  Ми дякуємо нашому ключовому клієнтові і виражаємо упевненість, що подальша співпраця і наш спільний розвиток будуть не менш продуктивними.

  Полная запись интернет-конференции доступна по ссилці.

 • УАДМ: нові горизонти

  18 липня пройшли щорічні звітно-виборні збори Української Асоціації Дірект Маркетингу (УАДМ), членами якої є компанії PGK Groupe. Важливо зазначити, що підтримка ініціатив, які розвивають ринок, дозволяє завжди бути в курсі того, що відбувається, активно спілкуватися з колегами по ринку і вибудовувати свою роботу з врахуванням всіх вище перелічених чинників.

  «Ми є членами УАДМ практично з моменту її заснування. І ще жодного разу у нас не було приводу засумніватися в доцільності цього кроку. Обсяг роботи, виконаний за минулий рік і плани на наступний, як завжди вражають і надихають! Я щиро рекомендую, всім, хто працює на нашому ринку підключатися до дій профільної асоціації», стверджує Віталій Яницький, керуючий директор, PGK Groupe.

  Детальніше про зустріч та плани – на сайті УАДМ.

 • Талановиті люді талановиті всьому!

  Компанія «КУР’ЄР» виступила стратегічним партнером великого логістичного заходу - Logist'FESTа, що відбувся в Києві 7 червня 2013р. та зібрав більш ніж 200 найкращих представників логістичної галузі.

  Iforum про питання доставки для e-commerce

  24 квітня в Києві відбувся IForum – найбільший захід для всіх, хто пов'язаний з інтернетом, який щороку збирає близько п'яти тисяч учасників... Детальніше

 • Про «чорний ящик» служби доставки на харківській зустрічі інтернет-магазинщиків

  19 квітня в Харкові прошла вже традиційна третя конференція “Інтернет-магазини України 2013”, що допомагає всім, хто пов'язаний з електронною комерцією, дізнатися більше, стати краще і поспілкуватися з тими, хто «хворий» на ту ж хворобу.

  PGK Groupe, як професійний аутсорсер по будь-яких логістичних завданнях, представила свою доповідь на тему «Чорний ящик служби доставки», головне завдання якого було пройти по всьому ланцюжку руху товару від інтернет-магазина до споживача, показати можливі операційні нестиковки між магазином та підрядчиком по доставці і способи їх подолання.

  Конференція зібрала близько 350 учасників, 80% з яких — це власники і директори інтернет-магазинів. Тому доповідь, що стосується практичних аспектів організації процесу доставки, - це про те, з чим доводиться стикатися практично щодня і що часто викликає питання.

  Процес доставки об'єднує три сторони: інтернет-магазин, його покупця і службу доставки. І в кожної із сторін є свої чекання, які часто якщо не протистоять, то і не збігаються на 100%... Наприклад, покупець ідентифікує кур'єра як представника магазина, де була здійснена покупка, і чекає консультації по технічних характеристиках купленого пилососа. Кур'єр, в якого є показники ефективності його роботи, які включають кількість доставок, і, відповідно, кількість часу на одного клієнта, – не може приділяти покупцям більше часу, чим закладено в його показниках. І володіти інформацією по кожному пилососу, комп'ютеру, сукні, книзі, - не можливо. Інтернет-магазин чекає, що кур'єр обслуговуватиме його покупців по вищому розряду, і дуже не задоволений, отримавши дзвінок від покупця, якому не допомогли включити пилососа… А уникнути цього круговороту «невдоволених» можна дуже просто – домовитися на стартовому етапі співпраці про весь алгоритм взаємодії, і зобов'язання і чекання кожної із сторін. Чим детальніше буде початок роботи, тим простіше буде всім надалі! Про такі очевидні і не лише речі розповів Павло учасникам конференції.

  «Я впевнений, що подібні заходи – це 100% користь для всіх учасників процесу! Зрозуміло, що в ході роботи, ми всі, так або інакше, вчимося один у одного і учимо один одного. А на конференції є можливість провести сеанс «одночасної гри» і донести свою позицію відразу до багатьох людей і, головне, отримати від них зворотний зв'язок. Спасибі учасникам за активність і питання, а організаторам – за прекрасний майданчик!» - ділиться своїми враженнями Павло Остренко, директор з розвитку PGK Groupe, що виступив з доповіддю на конференції.

 • PGK Groupe надає підтримку Годині Землі WWF

  Група компаній PGK Groupe активно підтримує акцію WWF (Всесвітній Фонд Природи) ГОДИНА ЗЕМЛІ 2013, яка пройде в Україні вже в п'ятий раз.

  «КУРЬЕР» НАДАЄ ПІДТРИМКУ LOGIST’FESTУ – ЯРКІЙ ЗУСТРІЧІ ЯРКИХ ПРОФЕСІОНАЛІВ

  У червні 2003 року вийшов перший номер профільного логістичного видання «Дистрибуція і Логістика». Прагнучи спілкуватися з логістами не тільки на своїх сторінках, але й «наживо», журнал виступає ініціатором та організатором великого галузевого заходу - Logist’FESTa, що пройде 7 червня 2013 року. Компанія «КУР’ЄР», як оператор експрес-доставки В2В вантажів та постійний підписчиком видання, із задоволенням надає підтримку заходу.

 • POSTMAN виступає Логістичним партнером Ukrainian E - commerce Awards, першій вітчизняній премії інтернет-магазинів.

  Розвиток e - commerce галузі в Україні переходить від стартового етапу появи магазинів, як грибів після дощу, до усвідомленого і цивілізованого. І одна з ознак цього процесу - поява першої національної премії в цій галузі, - Ukrainian E - commerce Awards. POSTMAN надає підтримку Премії, яка відмітить найкращі інтернет-магазини за їх значні досягнення на ринку.

  Процесс доставки объединяет три стороны: интернет-магазин, его покупателя и службу доставки. И у каждой из сторон есть свои ожидания, которые зачастую если и не противоречат, то не совпадают на 100%... Например, покупатель идентифицирует курьера как представителя магазина, где была совершена покупка, и ждет консультации по техническим характеристикам купленного пылесоса. Курьер, у которого есть показатели эффективности его работы, которые включают в себя количество доставок, и, соответственно, количество времени на одного клиента – не может уделять покупателям больше времени, чем заложено в его показатели. Да, и владеть информацией по каждому пылесосу, компьютеру, платью, книге, … - не возможно. Интернет-магазин ждет, что курьер будет обслуживать его покупателей по высшему разряду, и очень не доволен, получив звонок от покупателя, которому не помогли включить пылесос… А избежать этого круговорота «недовольных» можно очень просто – проговорить на этапе старта сотрудничества пошагово весь алгоритм взаимодействия, и обязательства и ожидания каждой из сторон. Чем скрупулезнее будет начало работы, тем проще будет всем в дальнейшем! О таких очевидных и не только вещах рассказал Павел участникам конференции.

Контакти →

Контакти

Тут Ви можете задати будь-яке питання, що стосується діяльності PGK Groupe та/або будь-якої компанії, що входить до Групи. Будь ласка, введіть Ваше ім'я, контактну електронну адресу і суть запитання.

Вашe ім'я *
Ваш e-mail *
Повідомлення *